Przejdź do treści

Podcast #6 o SSRI

Hej, witajcie, to podcast, który nagrałem jakiś czas temu, będąc do tego przeziębionym, co słychać w nagraniu. Miałem zamiar nagrać nowy, ale jednak po przesłuchaniu okazuje się, że nie jest taki zły. Co prawda pominąłem temat oddziaływania SSRI-ów na transporter noradrenaliny, ale i tak jest tu trochę wartościowych treści.

Myślę, że ten podcast może się przydać studentom medycyny, przed kolokwium z farmy czy z psychiatrii, lekarzom stażystom przed LEKiem i rezydentom zaczynającym specjalizację z psychiatrii. Ja zamierzam odsłuchać tego jeszcze parę razy przed PESem jako szybką powtórkę w temacie.

Treści o dawkowaniu, receptorze sigma i inne takie smaczki przydać się mogą do PESu ale na pewno nie musicie ich zapamiętywać do LEKu 🙂

Do pobrania tutaj:

Podcast psychiatryczny – smaczki SSRI

p.s.

ufff w końcu się udało! Przez ponad tydzień walczyłem z WordPressem by opublikować ten post, w końcu odinstalowałem wszystkie wtyczki, kilka razy ponawiałem aktualizacje, zmieniłem motyw itd. a okazało się, że trzeba wrócić do klasycznego edytora tekstu (choć poprzednio ten nowy działał…)

Please follow and like us:

Bądź pierwszym, który skomentuje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *