Przejdź do treści

Czy warto być Urologiem? Wywiad z Łukaszem Milewskim – podcast #31

Cześć Witajcie!

Kolejny odcinek z serii “jaką speckę wybrać” – rozmowa z Łukaszem Milewskim – moim kolegą z roku o tym jak wygląda praca urologa. Jeszcze w trakcie rezydentury wraz z innym kolegą – Maciejem Woźniakiem zaczęli robić zabiegi przez moczowód, choć w ich oddziale nikt tego nie robił. W tym podcaście Łukasz też parę słów na ten temat mówi.

Miłego słuchania!


Czy warto być urologiem – podcast #31

2 komentarze

  1. Sylwia Sylwia

    Zdecydowanie polecam doktora Milewskiego super podejście do pacjenta. Profesjonalista. Takich lekarzy nam potrzeba. Doktor trafnie postawił diagnozę na pierwszej wizycie. Bardzo szybko zlecił badania i umówił na operację. Sam bardzo dokładnie i precyzyjnie usunął 2 guzy z pęcherza mojego taty. Operacja przebiegła dobrze tata czuję się super. Okazało się, że jest to nowotwór złośliwy pęcherza. Teraz na wizycie kontrolnej okazało się,że na razie jest wszystko OK i guz na razie nie odrasta. Zdaję sobie sprawę z powagi choroby. Cieszy mnie jednak ogromnie to,że mój tata miał szczęście i trafił na Doktora Milewskiego, który tak szybko zadziałał. Wspaniały człowiek i lekarz z powołaniem jeszcze raz polecam.

  2. Ola Ola

    Podziękowania dla Panów Doktorów za świetny odcinek od studentki 6 roku lekarskiego! Czekam na więcej rozmów ze specjalistami/rezydentami różnych dziedzin. Pozdrawiam! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *